Jesteś na poście
owocowo-warzywnym?
Nic już Ci nie smakuje?
Pij koktajle!

Smacznie, szybko, różnorodnie

czyli
najlepsze i SPRAWDZONE przepisy
na POST KOKTAJLE
Jak działają POST KOKTAJLE?
czyli jak koktajl pomoże Ci wytrwać na głodówce leczniczej?
RÓŻNORODNE SMAKI
Podczas diety owocowo-warzywnej jest bardzo ograniczona liczba produktów z jakich możesz przyrządzić posiłek. Z czasem dochodzi do tego, że codziennie jesz to samo i nic ci już nie smakuje, a właściwie wszystko smakuje tak samo. Oto rozwiązanie, 70 różnorodnych przepisów o nieoczekiwanych smakach, wszystkie przetestowane przez nas podczas głodówki leczniczej.

SZYBKIE PRZYGOTOWANIE
Decydując się na głodówkę leczniczą często zapominamy, że nasze siły i energia nie będą na jednolitym poziomie, a raczej będą się wahać podczas postu. Od euforycznej rozpierającej energii (wtedy można gotować wymyślne potrawy) bo całkowity brak i chęci (wtedy właśnie koktajle są NAJLEPSZE), szybko, prosto i nieskomplikowanie. A przy tym wciąż smacznie, zdrowo i zgodnie z zasadami.
ŁATWOŚĆ PRZEŁYKANIA
Przechodząc głodówkę leczniczą kilkakrotnie spotkaliśmy się z tym, że po prostu nie tylko nie smakowały nam potrawy ale nie chciało nam się ich jeść. Problemem było przełykanie, gryzienie, a nie jeść wcale to bardzo złe rozwiązanie. Koktajle wówczas ratowały nas i nimi się chcemy z Wami podzielić.
ODŻYWIENIE
Gdy prowadzisz głodówkę, musisz wyjątkowo odżywczo nakarmić organizm. Post koktajle właśnie to robią, a przy tym są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu.
W planach na najbliższe miesiące mamy także uzupełnienie ebooka o szacunkową liczbę kalorii każdego koktajlu.

NIC NIE MUSISZ SZUKAĆ
Te proste i szybkie przepisy są zgodne w 100% z zasadami postu owocowo-warzywnego,  uwzględniają TYLKO dozwolone owoce i warzywa głodówki leczniczej, którą stosuje się okresowo, jako kurację odtruwającą i przywracającą równowagę organizmu.
Na świecie do tego rodzaju diety zaliczane są między innymi post Daniela, postaci znanej ze Starego Testamentu oraz dieta średniowiecznej Benedyktynki Św. Hildegardy z Bingen.
W Polsce głodówkę leczniczą propaguje dr. Ewa Dąbrowska.

ENERGIA NA POŚCIE i WYCHODZENIU
Koktajle szybko się trawią, pomagają w pracy układu trawiennego, odciążają go a odżywiony organizm szybko nabywa energii. Post koktajle, to najlepsze co mogliśmy sobie dostarczać podczas głodówki, także podczas wychodzenia często nadal je miksowaliśmy, na początku z tym samym składem a z czasem dodając minimalne ilości tłuszczu, np. awokado, siemienia lnianego itp
 SPIS TREŚCI
a w nim więcej szczegółów, o tym, co dokładnie znajdziesz w mini ebooku

Oto co otrzymasz w ebooku
POST KOKTAJLE
czyli 70 najlepszych i najprostszych przepisów na koktajle postne

🍀
przepisy na 70 koktajli
 70 najlepszych specjalnie wybranych i przetestowanych na diecie owocowowo-warzywnej koktajli, 30 prostych i szybkich w przygotowaniu koktajli, podzielonych na 47 przepisów całorocznych, 15 przepisów sezonowych i 8 przepisów BONUSowych (na lody i wody smakowe zgodne z wytycznymi postu)
🍀
sposób na głodówkę
Przepisy są tak opisane w spisie treści, aby szybko odnaleźć właściwy i najlepszy dla siebie sposób na koktajl postny. Nawet jeśli jesteś na etapie postu, gdy nic nie możesz przełknąć i dla Ciebie znajda się specjalne koktajle, które wzbudzą ochotę na pyszny koktajl.
Każdy przepis ma szacunkową liczbę KALORII.
🍀
dostęp online
czytasz lub pobierasz gdzie chcesz i kiedy chcesz
Ebook jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Czytasz lub pobierasz pliki PDF w dogodnych dla Ciebie warunkach i terminie, używając komputera, telefonu lub innego odpowiadającego ci narzędzia z dostępem do internetu.

🍀
Dożywotni dostęp
Kupujesz post koktajle raz, korzystasz z nich wielokrotnie. Dostęp do platformy masz nieograniczony! Dodatkowo planujemy rozbudowywać post koktajle o inne przepisy i dokładać funkcjonalności, aby korzystanie z platformy było jak najbardziej poręczne.
TO NIE WSZYSTKO
kupując ebooka otrzymujesz w pakiecie:

  • ebook POST KOKTAJLE, str. 81
  • ​DOSTĘP do platformy, na której umieszczony jest ebook a z czasem dodatkowo będziemy rozwijać dostęp do materiałów dodatkowych, tak aby POST KOKTAJLE służyły Wam jak najprzystępniej
  • aktualizacja materiałów i dodatkowe rozszerzenia materiałów bezpłatnie (pierwsza aktualizacja już jest, według waszych sugestii dodaliśmy szacunkową liczbę kalorii do każdego koktajlu)
  • dostęp do przywilejów Studentów Akademii Zielone Koktajle (m.in. rabaty na kolejne produkty i usługi)
  • ​BONUS: Kod rabatowy na zakup dobrego blendera kielichowego: Wartość 150 zł
to wszystko w cenie:  57 zł


Jesteś na poście
owocowo-warzywnym?
Nic już Ci nie smakuje?
Pij koktajle!

Smacznie, szybko, róznorodnie

czyli
najlepsze i SPRAWDZONE przepisy
na POST KOKTAJLE
Co piszą o nas nasi czytelnicy?
Często zadawane pytania

W jakim formacie otrzymam ebooka?
Ebook  jest dostępny na platformie w formacie pdf. Można go czytać na telefonie, tablecie, komputerze lub pobrać do siebie

Kiedy otrzymam dostęp do platformy?
Dostęp otrzymujesz natychmiast po zakupie. Na maila przychodzi wygenerowane hasło do platformy, loginem jest twój adres email.

 Jak mogę pobrać ebooka?
Ebooka czytasz lub pobierasz po zalogowaniu się do platformy.

 Jak mogę wydrukować ebooka?
Po zalogowaniu się do platformy możesz wydrukować go bezpośrednio ze strony lub pobierając na dysk i następnie drukując.

Co to znaczy, że otrzymam aktualizacje w pakiecie?
To znaczy, że wszelkie zmiany, dodatkowe materiały i inne pomoce umieszczane na platformie dla uczestników Akademii Zielone Koktajle, którzy zakupili dostęp do ebooka  POST KOKTAJLE będą dla Ciebie dostępne za darmo zawsze po ich uaktualnieniu.
Pierwsza aktualizacja już uwzględnia dodane szacunkowe ilości kalorii do każdego koktajlu.

Co to znaczy post owocowo-warzywny, na czym polega?
Jeśli nie znasz zasad postu owocowo-warzywnego, diety rozpropagowanej w Polsce przez dr. Dąbrowską to nie jest ebook dla Ciebie. Zamieściliśmy w nim przepisy na koktajle zgodne z zasadami postu natomiast nie wyjaśniamy w nim zasad postu, który jest skomplikowany i są na ten temat odpowiednie opracowania i książki.

Mam problemy techniczne z zakupem, przechodzę do płatności i wyskakuje komunikat "twój koszyk jest pusty"?
Jeśli nie padła nam strona z nawału zamówień :-) to spróbuj wyczyścić ciasteczka lub dokonać płatności z innego urządzenia (komputera, telefonu) albo skorzystaj z bezpośredniego linka do zamówienia: https://zielonekoktajle.pl/zamowienie/?add-to-cart=9050
Bardzo przepraszamy za wszelkie problemy techniczne, ale często nie są one z naszej winy.

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?
Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą Fakturownia, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Napisz na adres email: akademia@zielonekoktajle.pl
Copyright 2020 © - Zielone Koktajle | polityka prywatności