Jak sprytnie i smacznie przemycić nielubiane warzywa w koktajlach dla dzieci?

Znasz to:

 • dziecko wzdrygające się już na sam widok warzyw (zwłaszcza tych zielonych)
 • bobas zajadający tylko pieczywo, ew. jedną z zupek
 • owoce tolerowane tylko z cukrem lub na gofrach z nutellą
 • problem z dodaniem czegokolwiek do diety, bo wszystko nieznane wzbudza niepokój i protest
 • monotonny jadłospis uwzględniający tylko te produkty, które udało się jakimś cudem wprowadzić do diety
 • wieczne przeziębienia, katary, kaszel
 • niedobory żelaza i ferrytyny w badaniach, bieganie za dzieckiem z łyżką leku/suplementu… 🙁
 • problem ze zdrowym przybraniem na wadze lub pierwsze oznaki tendencji do nadwagi….

 

WIESZ, ŻE MOŻESZ TO ZMIENIĆ?

TWOJE DZIECKO MOŻE:

 • pić koktajle obfitujące w różnorodne warzywa (również te zielone!) oraz owoce
 • jeść różnorodnie, bez grymasu na twarzy i uciekania się do różnych sztuczek z Twojej strony
 • być ZDROWE — koniec z nieustannymi infekcjami, czy problemami z niedokrwistością!

TY MOŻESZ:

 • spać spokojnie, wiedząc, że dajesz dziecku to co najlepsze!
 • spożywać razem ze swoją rodziną pyszne, ale i odżywcze koktajle, które zapewnią Wam dobre samopoczucie i życie w zdrowiu
 • skończyć z nieustającą walką przy jedzeniu, która ma na celu przemycenie, chociaż minimalnej porcji warzyw do jadłospisu

DLACZEGO WARTO?

ZDROWE NAWYKI OD MAŁEGO

Uczysz swoje dziecko zdrowych nawyków od małego, a w kolejnym kroku samodzielnych decyzji żywieniowych.

WSPIERASZ ODPORNOŚĆ DZIECKA

Dostarczasz dziecki codziennie witaminy i minerały z najlepszego bo naturalnego źródła, czyli nieprzetworzonej żywności – owoców i warzyw.

ZDROWE ODŻYWIANIE ZABAWĄ

Zaszczep w dziecku pasję i nawyki, które dostarczą mu nie tylko energii, witalności ale i zdrowych nawyków żywieniowych oraz masy pozytywnych emocji i zabawy.

ZACHĘĆ, ALE NIE ZNIECHĘĆ

Dowiedz się w jaki sposób Twoje dziecko mogłoby poznawać nowe smaki, aby utrzymać ciekawość i motywację do poznawania nowych smaków.

EDUKACJA I SATYSFAKCJA

Odkryjesz co jest najistotniejsze w miksowaniu koktajli oraz jak podejść do edukacji w zakresie zdrowego żywienia, aby dziecko czerpało z tego satysfakcję.

SPRAWDZONE SPOSOBY

Poznasz sprawdzone przez nas sposoby i metody, które skutkowały nie tylko na naszej trójce dzieci, ale i na dzieciach w przedszkolach i szkołach, które edukowaliśmy w tym zakresie.

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ?

 • NASZE DZIECI PIJĄ KOKTAJLE, JEDZĄ OWOCE I WARZYWA! To chyba najlepsza wizytówka i dowód na to, że faktycznie można od małego wdrożyć dobre nawyki żywieniowe.

 

 • Jesteśmy praktykami, nie uczymy tylko teorii, ale przede wszystkim tego jak wdrożyć w życie praktyczne założenia.

 • Zaufało nam już dziesiątki rodziców, którzy z zachwytem przesyłają efekty pracy z naszym kursem np. poprawa wyników badań dzieci, zdjęcia i filmy dzieci, które miksują i piją koktajle!

 

 

JAK WYGLĄDA KURS?

NAGRANIA VIDEO

Otrzymasz usystematyzowaną, konkretną i treściwą wiedzę w formie nagrań wideo. Wszystkie lekcje dostępne są do obejrzenia na komputerze, smartfonie lub tablecie albo każdym innym urządzeniu z dostępem do Internetu. 

5 MODUŁÓW

Krok po kroku zapoznajesz się z kolejnymi partiami materiału. Dlatego jesteś w stanie wprowadzić zmiany i nowe nawyki w domu na bieżąco. Lekcje są szybkie i konkretne, nie zabiorą Ci zbyt dużo czasu, ale zdecydowanie zachęcą do podjęcia zmian tu i teraz

WYGODNA FORMA – NEWSLETTER

Materiały otrzymasz w NAJWYGODNIEJSZEJ formie newslettera, czyli na maila! To dodatkowo zdopinguje Cię do regularnego przeglądania treści i sprawi, że nie będzie to kolejny tylko zakupiony kurs, którego nie miałeś czasu przerobić! 

PRACE DOMOWE

Prace domowe zarówno dla rodziców jak i dla dzieci to krótkie zadania, które ułatwiają wprowadzanie zmian i śledzenie postępów w kursie, poza tym organizujemy je tak, aby bawiły i uczyły jednocześnie, dostarczały satysfakcji, ale nie zabierały czasu i energii

DOSTĘP SKĄD I KIEDY CHCESZ

Materiały dostajesz na maila i możesz je odpalić w wolnej chwili, nawet czekając w kolejce na lekarza! Uczysz się w dogodnych dla Ciebie warunkach i terminie, używając komputera, telefonu lub innego odpowiadającego ci narzędzia z dostępem do Internetu. Do każdej lekcji możesz wrócić i obejrzeć jeszcze raz!

PONADCZASOWA WIEDZA

Materiały do kursu nagrywaliśmy, gdy nasz syn był maluszkiem i wdrażaliśmy go w zdrowe nawyki żywieniowe. Miki jest przykładem tego, jak można dziecko nauczyć zdrowego jedzenia. Wiedza w kursie została zaktualizowana i uporządkowana. 

NASZE WSPARCIE

Jeśli cokolwiek Cię niepokoi, albo masz jakieś pytania, śmiało możesz kontaktować się z nami! Zawsze służymy dobrą radą i staramy się pomóc!

Copyright © 2021 Zielone Koktajle
Dodamy Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w dowolnym momencie (jeden klik) | Polityka Prywatności